Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wolność gospodarcza a'la Korea Północna. Odwołać łachudry z Urzędy Marszałkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście jeżdżę POLSKIM BUSEM i jestem 100% zadowolony. Zamiast 50zł płace 5zł za bilet. Ulga dla portfela!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM ZA POLSKIM BUSEM
  Może to jest Caritas, 5 PLN do Krakowa ? Na paliwo do autobusu starczy ? To tak, jak 105% poparcia. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączenia autobusowe z Lublina do Krakowa są mocno ograniczone. Przykładowo, żeby móc wrócić autobusem z lotniska z Balic po godzinie 20, trzeba jechać kilkanaście godzin z przesiadką o 2 nad ranem i do tego trzeba czekać ok 1-2 godzin na drugi autobus. W środku nocy. Im więcej autobusów tym lepiej. Ponadto dotychczasowe linie autobusowe są drogie i jeśli mam jechać z przesiadkami w środku nocy i płacić za to nie małą kwotę to wolę poprosić znajomych żeby zawieźli, czy odebrali mnie samochodem. Uważam, że dobre dopasowanie godzin i tras przejazdu wcale nie zagrozi innym przewoźnikom. Wręcz przeciwnie pozwoli przesiąść się z samochodu na transport publiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pomyślcie trochę. Uważam że to dobre posunięcie. Firma co nazywa się polski bus jest z Niemiec z POLSKĄ ma tyle wspólnego, że wie jak stąd wywieść pieniądze. WASZE PIENIĄDZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwona kurwa z psl zabrania, bo to chłop wychowany na furmance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pomyślcie trochę. Uważam że to dobre posunięcie. Firma co nazywa się polski bus jest z Niemiec z POLSKĄ ma tyle wspólnego, że wie jak stąd wywieść pieniądze. WASZE PIENIĄDZE.
Nie z Niemiec, a z Irlandii, to po pierwsze. A po drugie- moj patriotyzm ma swoje ograniczenia. Rdzennie polscy busiarze mieli mnie dotychczas gdzies przez te wszystkie lata, to ja tez mam prawo do tego samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARSZAŁEK lubelski ma nas w du***, jest z nadania z góry, wie że jego czas dobiega końca i musi się zabezpieczyć, a nasze busy niech po........ją 120 km/h z wa-wy do Lublina ściśniętych jak szproty w pomidorach, bo po drodze korki były i jak się spóźni to szef odetnie z pensji. Chcemy jeździć komfortowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę korzystałam z kursu do Krakowa Wygodnie, miło, tanio, sporo miejsca dla pasażera, ale również miejsce na bagaż- z czym w EXPRES BUSIE czy BP TOUR jest niestety problem. Nie wspomnę juz o klimatyzacji, WI-FI, gniazdku do podładowania komórki czy laptopa.... No i kierowcy ZDECYDOWANIE milsi i jadący DUŻO BEZPIECZNIEJ niż "busiarze". Dla mnie osobiście same zalety. No i za 1/4 ceny..... Prawdą jest, że Polskiego Busa korzysta inna grupa- przede wszystkim nie pojadą nim chętni do/z Puław, Radomia- bo jedzie on inna trasą. Tego marszałek nie uwzględnił, bo nawet na mapę nie spojrzał.....
a ten z wykształcenia animator kultury widział kiedyś mapę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie? Przecież od tego jest marszałek z pslu żeby hamować rozwój województwa i wystawiać d-ę tam, gdzie mu ją posmarują. A coś takiego jak interesy, bezpieczeństwo, komfort mieszkańców? Przecież jego urząd to jest folwark na którym trzeba się dorobić. Syf i korupcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może salomonowym wyjściem byłoby pozwolenie na kursy, ale ograniczenie ich liczby przez "polski" bus? Np. do 1 dziennie w tą i z powrotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek nie uważa że przydałoby się jak najlepsze połączenie do Miasta inspiracji?? xd :D I niech marszałek sam przejedzie się 5 godzin busem do krk to zmieni zdanie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może salomonowym wyjściem byłoby pozwolenie na kursy, ale ograniczenie ich liczby przez "polski" bus? Np. do 1 dziennie w tą i z powrotem?
  Może kocioł zupy "biedakom" ugotować? Precedens jest, prywatyzowano, ludzi zwalniano a Kuroń zupkę gotował. W telewizji pokazywali. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te busiki ala VW Transporter to zmora na polskich drogach. Ludzie jak śledzie bez klimy a jak zdzarzy sie wypadek to do nieba czwórkami szli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek bierze do kieszeni od busiarzy i nie chce polskiego busa. Tak jak ktos juz napisal, niech sam sie smierdzacym busem bez klimy do krakowa bujnie to odrazu zmieni zdanie. Tu chodzi o komfort jak i rowniez bezpieczenstwo drogi marszalku. Niech naród sam sobie wybiera czym chce jezdzic a nie ty drogi marszalku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu czytam wypowiedzi głupców nie znających tematu transportu w Polsce. Głupie polaczki piszą jak potrzebny jest przewoźnik który nie jest wcale polski. Właścicielem jest szkot - Brain Scott. Ma ustabilizowaną pozycję finansową i może wejść na rynek z niższą ceną aby w niedługim czasie znieść konkurencję. Firmy polskie to często firmy ludzi którzy zaczynali od zera, płacą tu ZUS i podatki, nie można ich wyrżnąć, brawo marszałek.
A mobilis to kto - żydzi, arriva to brytyjska spólka własność Deutsche Bahn. Biedronka to portugale kaufland niemcy jak nie chcesz kupować u nich to nie kupuj. Zyjemy w globalnym społeczenstwie. Co za róznica pracują w nich polacy, płacą podatki w polsce i zus również, mają pracę i oferują tańsz połaczenia dla ludzi którzy akurat chcą z tym a nie z innym przewoźnikiem jechać. Ci kochani mali polsce sklepikarze i przewoźnicy to przeważnie oszuści i naciągacze. Oszukują na podatkach, umowy śmieciowe, oszustwa czasu pracy, niech im przyjrzą się urzędy nadzorujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zaczyna być miastem odciętym o świata. 3 sierpnia zawieszono połączenia z Rzeszowem, teraz z Krakowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mobilis to kto - żydzi, arriva to brytyjska spólka własność Deutsche Bahn. Biedronka to portugale kaufland niemcy jak nie chcesz kupować u nich to nie kupuj. Zyjemy w globalnym społeczenstwie. Co za róznica pracują w nich polacy, płacą podatki w polsce i zus również, mają pracę i oferują tańsz połaczenia dla ludzi którzy akurat chcą z tym a nie z innym przewoźnikiem jechać. Ci kochani mali polsce sklepikarze i przewoźnicy to przeważnie oszuści i naciągacze. Oszukują na podatkach, umowy śmieciowe, oszustwa czasu pracy, niech im przyjrzą się urzędy nadzorujące.
Tak jest jak piszesz, wasze ulice,nasze kamienice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mobilis to kto - żydzi, arriva to brytyjska spólka własność Deutsche Bahn. Biedronka to portugale kaufland niemcy jak nie chcesz kupować u nich to nie kupuj. Zyjemy w globalnym społeczenstwie. Co za róznica pracują w nich polacy, płacą podatki w polsce i zus również, mają pracę i oferują tańsz połaczenia dla ludzi którzy akurat chcą z tym a nie z innym przewoźnikiem jechać. Ci kochani mali polsce sklepikarze i przewoźnicy to przeważnie oszuści i naciągacze. Oszukują na podatkach, umowy śmieciowe, oszustwa czasu pracy, niech im przyjrzą się urzędy nadzorujące.
   
Tak jest jak piszesz, wasze ulice,nasze kamienice
  Napisał żyd żydowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisał żyd żydowi.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje coś takiego jak wolna konkurencja-klienci wybierają który przewoźnik jest bardziej konkurencyjny,a nie sztuczne wstrzymywanie przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...